profil firmy

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED oferuje zarządzanie i obsługę łańcucha dostaw w produkcji. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie One Stop BOM od 2000 roku w Shenzhen, w tym komponenty elektroniczne, takie jak układ scalony, złącze, przekaźnik, kondensator, rezystor, moduł, czujnik, oscylator kwarcowy, dioda, pamięć, cewka itp. Siedziba znajduje się w Shenzhen i ma oddziały w Hongkongu, Kantonie.

Doświadczony i wysokiej jakości zespół sprzedaży, zespół zakupów i zespół kontroli jakości zyskują uznanie naszych klientów. W ciągu lat nasza domena biznesowa rozszerzyła się z krajowych na ponad 30 krajów na całym świecie. Koncentrujemy się na integracji lokalnych i globalnych zasobów spotowych oraz budowaniu niezależnych i stabilnych kanałów dystrybucji. Po stronie zamówienia powołano profesjonalny i odpowiedzialny zespół QC, w tym inspekcję wizualną, testy znakowania, testy elektryczne i testy rentgenowskie. Daje nam to pewność, że dostarczamy produkty wysokiej jakości

Bogaty łańcuch produktów umożliwia nam obsługę klientów z różnych dziedzin, w tym: wojsko, motoryzacja, medycyna, elektronika użytkowa, kontrola przemysłowa, internet rzeczy, nowa energia, komunikacja itp. Zapewniamy szybką dostawę logistyczną, proponowanie części alternatywnych, kontrolę kosztów i recykling zapasów.

Jak stare powiedzenie w Chinach: 精诚所至,金石为开(Szczerość jest kluczem do sukcesu) TECHNOLOGIA ZHONG HAI SHENG ma na celu bycie prawdziwym partnerem, który pomaga naszym klientom.

Nasz zespół

CEO

MR. HAI CHENG GUO

W 2003 roku po raz pierwszy pan Guo dotknął elektronicznych komponentów IC. Przez pierwsze 7 lat uczył się wszelkiego rodzaju elementów elektronicznych, do 2010 roku w Shenzhen zbudowano ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY do obsługi lokalnych fabryk specjalizujących się w lokalnym biznesie. Wraz z rozwojem globalizacji i Internetu zauważył, że na globalnym rynku istnieje ogromny potencjał, dlatego ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY rozszerzył się na rynek globalny w 2013 roku.

Kierownik Sprzedaży Zagranicznej

Mr. Jess

Jess pracował w sprzedaży od 2014 roku. W latach 2014-2017 pracował w banku jako sprzedawca, ale nie zadowalała go nudna praca w banku. Po 2017 roku dołączył do ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY jako sprzedaż zagraniczna. W mijających latach pozytywne i entuzjastyczne nastawienie do pracy sprawiło, że zyskał uznanie klientów i współpracowników. Od 2021 roku został kierownikiem w zespole sprzedaży zagranicznej.

Kierownik ds. zakupów

Mr. Danny

Danny był starszym działem zakupów, chociaż jest młody, miał ponad 10-letnie doświadczenie na globalnym rynku komponentów elektronicznych. Przez lata Danny zobowiązał się do rozwoju i ustanowienia niezależnych kanałów dostaw, relacji z lokalnymi, globalnymi dystrybutorami i fabrykami. Aby mieć pewność, że możemy oferować lepsze oferty i bogatą linię produktów.

Menedżer ds. kontroli jakości

Miss. Zhang

Panna Zhang pracowała w laboratorium testowym przed ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Miała głębokie zrozumienie w zakresie kontroli wizualnej, testowania znakowania, testowania rentgenowskiego, testowania elektrycznego i testowania rentgenowskiego. Profesjonalizm i odpowiedzialność sprawiły, że została naszym kierownikiem testów w 2019 roku. Teraz kieruje zespołem zapewniającym jakość naszych produktów podczas złożonego i zmiennym rynku.

Menager finansów

Miss Aeilmmee

Pani Aeilmmee pracowała w banku przez 5 lat. A teraz specjalizuje się w zarządzaniu finansami i księgowością.

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top