profil firmy

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED oferuje zarządzanie i obsługę łańcucha dostaw w produkcji. Jesteśmy zaangażowani w kompleksowe dostawy BOM od 2000 roku w Shenzhen, obejmujące komponenty elektroniczne, takie jak układ scalony, złącze, przekaźnik, kondensator, rezystor, moduł, czujnik, oscylator kwarcowy, dioda, pamięci, cewka indukcyjna itp. Siedziba główna znajduje się w Shenzhen i ma oddziały w Hongkongu, Guangzhou.

Doświadczony i wysokiej jakości zespół sprzedaży, zespół zakupów i zespół kontroli jakości cieszą się uznaniem naszych klientów. Z biegiem lat nasza domena biznesowa rozszerzyła się z kraju na ponad 30 krajów na całym świecie. Koncentrujemy się na integracji lokalnych i globalnych zasobów spotowych oraz budowaniu niezależnych i stabilnych kanałów dystrybucji. Na zlecenie utworzono profesjonalny i odpowiedzialny zespół kontroli jakości, obejmujący kontrolę wizualną, badania znakowania, badania elektryczne i badania rentgenowskie. To daje nam pewność, że możemy dostarczać produkty wysokiej jakości

Bogaty łańcuch produktów pozwala nam obsługiwać klientów z różnych dziedzin, w tym: wojskowej, motoryzacyjnej, medycznej, elektroniki użytkowej, sterowania przemysłowego, Internetu rzeczy, nowej energii, komunikacji itp. Możemy zapewnić szybką dostawę logistyczną, sugestię alternatywnych części, kontrolę kosztów i recykling zapasów.

Jak mówi stare chińskie powiedzenie: 精诚所至,金石为开 (Szczerość jest kluczem do sukcesu) TECHNOLOGIA ZHONG HAI SHENG ma na celu bycie prawdziwym partnerem pomagającym naszym klientom.

Nasz zespół

Dyrektor generalny

MR. HAI CHENG GUO

W 2003 roku pan Guo po raz pierwszy dotknął elementów elektronicznych IC. Przez pierwsze 7 lat uczył się wszelkiego rodzaju komponentów elektronicznych, aż do 2010 roku w Shenzhen zbudowano ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, aby obsługiwać lokalne fabryki specjalizujące się w lokalnym biznesie. Wraz z rozwojem globalizacji i Internetu zauważył, że na rynku globalnym drzemie ogromny potencjał, dlatego w 2013 roku ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY rozszerzyła się na rynek globalny.

Menedżer sprzedaży zagranicznej

Mr. Jess

Jess w sprzedaży pracował od 2014 roku. W latach 2014-2017 pracował w banku jako sprzedawca, ale nudna praca w banku go nie satysfakcjonowała. Po 2017 roku dołączył do ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY w dziale sprzedaży zagranicznej. Z biegiem lat pozytywne i entuzjastyczne podejście do pracy zyskało uznanie klientów i współpracowników. Od 2021 roku został menadżerem w zespole sprzedaży zagranicznej.

Menedżer zakupów

Mr. Danny

Danny był starszym działem zakupów, chociaż był młody, miał ponad 10-letnie doświadczenie na światowym rynku komponentów elektronicznych. Przez lata Danny angażował się w rozwój i ustanawianie niezależnych kanałów dostaw, relacji z lokalnymi, globalnymi dystrybutorami i fabrykami. Aby mieć pewność, że możemy zaoferować lepsze oferty i bogatą linię produktów.

Menedżer kontroli jakości

Miss. Zhang

Panna Zhang pracowała w laboratorium testowym przed ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Miała głęboką wiedzę na temat kontroli wizualnej, testów znakowania, testów rentgenowskich, testów elektrycznych i badań rentgenowskich. Profesjonalizm i odpowiedzialność sprawiły, że została naszym kierownikiem ds. Testów w 2019 roku. Obecnie kieruje zespołem zapewniającym jakość naszych produktów podczas złożonego i zmienny rynek.

Dyrektor finansowy

Miss Aeilmmee

Pani Aeilmmee przez 5 lat pracowała w banku. Obecnie specjalizuje się w różnych aspektach zarządzania finansami i księgowością.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top