Zarządzanie łańcuchem dostaw

W ciągu ostatnich 20 lat stworzyliśmy ogólnoświatową sieć dostawców, aby zapewnić pełen zakres usług, takich jak dystrybucja, wsparcie braków i zarządzanie zapasami. Ponad miliony informacji o zapasach komponentów elektronicznych, którymi możemy zarządzać.

Światowy łańcuch dostaw

Jako najbardziej konkurencyjna część, od ponad 20 lat koncentrujemy się na budowaniu dojrzałego systemu łańcucha dostaw. Ścisła selekcja, kontrola jakości i ciągła współpraca to 3 ważne punkty, aby nasz łańcuch dostaw był zdrowy i zrównoważony. W każdym punkcie mamy pełny przepływ przetwarzania. Większość naszych kanałów to lokalne i światowe fabryki, oficjalni agenci i rynki na całym świecie.

Pełna gama komponentów elektronicznych

Na samym początku specjalizowaliśmy się w układach scalonych. W trakcie rozwoju firmy, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i lepszej obsługi. Rozszerzyliśmy naszą gamę produktów o CPLD lub FPGA, MCU, DSP i pamięci lub Flash, obejmując wiele głównych obszarów produktów, takich jak: produkty konsumenckie, elektronika samochodowa, sprzęt medyczny, komunikacja, przemysł lotniczy lub wojskowy itp.

Różne marki

Jako Profesjonalny Niezależny Dystrybutor mamy coraz większe zrozumienie w zakresie produktów każdej marki i dostarczamy dokładne informacje o dostawach fabrycznych. Różne marki, które możemy zaoferować: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, JOGA, LATTICE, MICRON i tak dalej.

Przestarzałe, dostawa części EOL

Ze względu na globalny łańcuch dostaw zawsze staramy się pomagać klientom w szybkim i dokładnym znajdowaniu przestarzałych, wycofanych z eksploatacji i trudnych do znalezienia części. Te części w większości znajdują się w starym stanie DC, kontrola jakości ma kluczowe znaczenie. Zajmujemy się również przetwarzaniem inspekcji: mikroskopem cyfrowym do testowania wizualnego, kontrolą oryginalnego opakowania i etykiet, testem funkcjonalnym, testem rentgenowskim itp.

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top