Zarządzanie łańcuchem dostaw

W ciągu ostatnich 20 lat stworzyliśmy ogólnoświatowy łańcuch dostawców, aby świadczyć pełen zakres usług, takich jak dystrybucja, wsparcie niedoborów i zarządzanie zapasami. Możemy zarządzać ponad milionami informacji o zasobach komponentów elektronicznych.

Światowy łańcuch dostaw

Jako najbardziej konkurencyjna część, przez 20 lat skupiamy się na budowaniu dojrzałego systemu łańcucha dostaw. Ścisła selekcja, kontrola jakości i ciągła współpraca to 3 ważne punkty, dzięki którym nasz łańcuch dostaw jest zdrowy i zrównoważony. W każdym punkcie mamy pełny przepływ przetwarzania. Większość naszych kanałów to fabryki lokalne i światowe, oficjalni agenci i rynki na całym świecie.

Pełna gama komponentów elektronicznych

Na samym początku specjalizowaliśmy się w Integrated Circuit Chip. W trakcie rozwoju firmy, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i lepszej obsługi. Rozszerzyliśmy naszą ofertę produktów o CPLD lub FPGA, MCU, DSP i pamięć lub Flash, obejmując wiele głównych obszarów produktów, takich jak: produkty konsumenckie, elektronika samochodowa, sprzęt medyczny, komunikacja, przemysł lotniczy i wojskowy itp.

Różne marki

Jako profesjonalny niezależny dystrybutor pogłębiamy wiedzę na temat asortymentu produktów każdej marki i zapewniamy dokładne informacje o oryginalnych dostawach fabrycznych. Oferujemy różne marki: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, JOGA, KRATA, MIKRON i tak dalej.

Przestarzałe, dostawa części EOL

Ze względu na globalny łańcuch dostaw zawsze staramy się pomagać klientom w szybkim i dokładnym znajdowaniu przestarzałych, wycofanych z eksploatacji i trudnych do znalezienia części. Większość tych części znajduje się w starym DC, kontrola jakości ma kluczowe znaczenie. Przygotowujemy również przetwarzanie inspekcyjne: mikroskop cyfrowy do testów wizualnych, kontrolę oryginalnych opakowań i etykiet, test działania, test rentgenowski itp.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top