Warunki korzystania

dotacje i prowizje

środek transportu

zhong hai sheng oferuje różne środki transportu: możemy pomóc Ci wysłać paczki kurierem federalnym, dhl, ups, tnt, ems lub w inny sposób. wszystko. możesz wybrać swoją usługę logistyczną. jeśli istnieje konkretne wspólne przedsięwzięcie dostawcze, firma. jednocześnie sposób dostawy, który otrzymuje żądanie klienta.
 

koszt dostawy:

  • koszt wysyłki uzależniony jest od wielkości, wagi i miejsca przeznaczenia przesyłki. mamy długoterminową relację biznesową z kurierem federalnym i dhl. dołożymy wszelkich starań, aby dać ci najtańszą cenę kurierską. dla bezpieczeństwa Twojego opakowania będziemy ubezpieczeni na duże paczki.
  • zaakceptowane zamówienia o wartości powyżej 10 000 USD zostaną wysłane bezpłatnie na cały świat za pośrednictwem dhl/fedex. jeśli łączna kwota jest mniejsza niż 10 milionów USD, przesyłka dhl/faks będzie kosztować 60–10,100 USD w zależności od wagi/rozmiaru. zwiększyć taryfę.
  • przewoźnicy zazwyczaj udostępniają konta online do zarządzania ładunkiem, nawet z bardziej zaawansowanymi funkcjami.
  • przestrzegamy wszystkich zasad i zasad eksportowych. niektóre produkty mogą podlegać ograniczeniom itar, a ograniczenia eksportowe mogą skutkować wcześniejszą datą dostawy.

czas dostawy i miejsce docelowe

towar dostarczymy w ciągu 1-2 dni od daty przybycia wszystkich ładunków do naszego magazynu.

  • nasze dni robocze trwają od poniedziałku do piątku, nie licząc sobót, niedziel i świąt.
  • czas dostawy zależy od metody wysyłki i miejsca przeznaczenia. cła, podatki i inne opłaty obciążają odbiorcę. ponieważ nasz koszt obejmuje tylko koszt wysyłki paczki, prosimy o kontakt z urzędem celnym w celu oszacowania ewentualnego kosztu.
 

taki jest harmonogram dostaw z naszego magazynu do miejsca docelowego. proszę odnieść się do swojej strony.

  Azja Ameryka północna Europa Bliski Wschód Ameryka Południowa Afryka
dhl 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dni 3-6 dni 3-5 dni 4-6 dni
Fedex ip 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dni 3-6 dni 4-6 dni 4-6 dni
 

czas dostawy i dostawy liczony jest w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. w przypadku głównych świąt, takich jak Boże Narodzenie, proszę pozwolić na dodatkowy czas dostawy. w tych szczególnych przypadkach przypomina się nam o ewentualnych opóźnieniach. kraje, których nie można wysłać ze względu na politykę: Afganistan, Republika Środkowoafrykańska, Wybrzeże Kości Słoniowej, Demokratyczna Republika Konga, Demokratyczna Republika Ludowa Korei, Wspólnota Erytrei, Republika Libanu, Liberia, Demokratyczna Republika Somalii, Republika Sudanu. prosimy o kontakt [email protected] w celu uzyskania szczegółów dotyczących wysyłki.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top