Zarządzanie nadmiarem materiałów

ZHONG HAI SHENG Technologies oferuje wiele rozwiązań dla nadwyżek zapasów elektroniki. Niezależnie od tego, czy masz przestarzałe części, czy nadwyżkę komponentów elektronicznych, mamy ponad 20-letnie doświadczenie, które pomoże Ci znaleźć właściwą strategię.

Nasza firma współpracuje z szeroką gamą komponentów, które obejmują nowe i przestarzałe półprzewodniki, złącza, terminale, komponenty wojskowe, elementy pasywne, dyskretne, diody, elementy aktywne, przełączniki, przekaźniki, procesory, dyski twarde, wyświetlacze i inne.

Aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby, mamy do wyboru trzy programy. Każde rozwiązanie można dostosować tak, aby przynosiło korzyści:

Kupuje partie nadmiernych zapasów elektronicznych

Rozwiązanie polegające na zakupie partii sprawdza się dobrze w przypadku firm, które chcą zwolnić miejsce i odzyskać pieniądze. ZHONG HAI SHENG sprawdzi Twoją listę nadwyżek i powiadomi Cię w ciągu 48 godzin o ofercie.

Sprzedaż linia po linii

Nasz program linia po linii to świetna opcja dla firm, które chcą mieć pod ręką swoje zapasy. Korzystamy z naszej ogólnoświatowej bazy danych, aby rozpowszechniać informacje o Twoim inwentarzu, dzięki czemu możesz uzyskać najwyższy zwrot. Gdy znajdziemy kupca, możesz nam go wysłać, a my zajmiemy się resztą. To proste!

Inwentarz przesyłki

Trzymanie materiału pod ręką dzięki technologiom ZHONG HAI SHENG gwarantuje, że materiał zostanie wysłany, przeliczony, a następnie spakowany tutaj, w naszym klimatyzowanym magazynie. Zaletą tej opcji jest odzyskana powierzchnia magazynowa i potencjalnie wyższy zwrot finansowy w porównaniu z likwidacją. Jeśli Twoja firma potrzebuje zwrotu części, po prostu daj nam znać, a my wyślemy je do Ciebie bezpłatnie!

Zarządzaj nadmiarem zapasów

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, umożliwienie ekspertom ZHONG HAI SHENG Technologies zarządzania nadwyżkami zapasów zmniejszy przestrzeń w magazynie, zapewni korzyści finansowe Twojej firmie i nie zapominajmy o byciu przyjaznym dla środowiska. Nie wyrzucając nadmiaru sprzętu elektronicznego i przyczyniając się do powstawania e-odpadów, które poddajesz recyklingowi!

Prześlij swoją listę zapasów

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top