Zarządzanie nadmiarem materiałów

ZHONG HAI SHENG Technologies oferuje wiele rozwiązań dla twojego nadmiaru zapasów elektroniki. Niezależnie od tego, czy masz przestarzałe części, czy nadwyżkę komponentów elektronicznych, mamy ponad 20-letnie doświadczenie, które pomoże Ci znaleźć właściwą strategię.

Nasza firma współpracuje z szeroką gamą komponentów, w tym nowymi i przestarzałymi półprzewodnikami, złączami, terminalami, komponentami wojskowymi, pasywnymi, dyskretnymi, diodami, aktywnymi, przełącznikami, przekaźnikami, procesorami, dyskami twardymi, wyświetlaczami i innymi.

Aby jak najlepiej służyć Twoim potrzebom, mamy do wyboru trzy programy. Każde rozwiązanie można dostosować do własnych potrzeb:

Nadmiar zakupów elektronicznych zapasów magazynowych

Rozwiązanie kupna partii dobrze sprawdza się w przypadku firm, które chcą zwolnić miejsce i odzyskać pieniądze. ZHONG HAI SHENG przejrzy twoją listę nadwyżki i powiadomi cię w ciągu 48 godzin z ofertą.

Linia po linii Sprzedaż

Nasz program linia po linii to świetna opcja dla firm, które chcą mieć pod ręką swoje zapasy. Korzystamy z naszej ogólnoświatowej bazy danych, aby rozgłaszać Twoje zapasy, dzięki czemu możesz uzyskać najwyższy zwrot. Gdy znajdziemy kupujących, możesz wysłać do nas, a my zajmiemy się resztą. To proste!

Inwentarz konsygnacyjny

Trzymanie materiałów pod ręką dzięki ZHONG HAI SHENG Technologies zapewnia, że ​​Twój materiał zostanie wysłany, przeliczony, a następnie sklejony tutaj, w naszym magazynie z klimatyzacją. Zaletą tej opcji jest odzyskana powierzchnia magazynowa i potencjalnie wyższy zwrot finansowy w porównaniu z likwidacją. Jeśli Twoja firma potrzebuje zwrotu części, po prostu daj nam znać, a my odeślemy je do Ciebie bezpłatnie!

Zarządzaj nadwyżkami zapasów

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, umożliwienie ekspertom ZHONG HAI SHENG Technologies zarządzania nadmiernymi zapasami zmniejszy ilość miejsca w magazynie, zmniejszy zwroty finansowe dla Twojej firmy i nie zapominajmy, że jest przyjazny dla środowiska. Nie złomując nadmiaru zapasów elektronicznych i nie przyczyniając się do recyklingu e-odpadów!

Prześlij swoją listę zapasów

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Oświadczenie o ochronie prywatności | Warunki korzystania | Gwarancja jakości

Top